O nas

Firma TRAVERTINO – kamień z duszą powstała z mojego kilkuletniego doświadczenia w pracy z kamieniem, stała się pasją i życiowa drogą – celem obsługi klienta na najwyższym
poziomie.

To coś więcej niż produkty z kamienia – nasze wyroby mają duszę. Każdy projekt jest indywidualnie dobierany do danego klienta. Po szczegółowej rozmowie i analizie potrzeb, mogę zaproponować najlepiej dopasowane materiały np. na blat do kuchni dla klienta i całej jego rodziny zaoferuję taki, który cieszy oko, jest funkcjonalny oraz wytrzymały.

Zadbam oto, aby w tak dużej gamie materiałów stosowanych na blaty zarówno pod względem kolorystyki jak i rodzaju, wybrany materiał oraz nasza usługa dała satysfakcję i zadowolenie, aby kuchnia stała się duszą domowego ogniska na wiele lat.

Firma TRAVERTNIO to nie tylko blaty,  ale także wszystko inne co można wykonać z kamienia:

  • schody
  • posadzki
  • kominki
  • parapety
  • ściany itp.

Posiadam w swojej ofercie także NOWOŚĆ kamień elastyczny – naturalny kamień w bardzo cienkiej strukturze, z którego można wykonać wiele zadań specjalnych 🙂 Nadaje się na różne powierzchnie w domu (kuchnie, salony, łazienki, kominki) jak i biura, restauracje czy gabinety. Z łatwością można zmienić charakter pomieszczenia bez gruntowanego remontu, aby nadać wnętrzu stylowego wystroju i elegancji jaką daje kamień naturalny – niepowtarzalny w formie i kolorystyce. Ponadto materiał można podświetlić jak płyty onyxowe czy kwarcytowe co daje jeszcze więcej możliwości aby stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Nasza oferta poszerza się o wyjątkowe materiały, które można wykorzystać na różne powierzchnie nie tylko blaty… Teraz także w  ofercie mamy materiał HPL w bardzo dobrej imitacji kamienia naturalnego,  jako alternatywa do wyrobów kamiennych.

Zadzwoń, umów się na spotkanie aby poznać szczegóły i mieć pewność wyboru odpowiedniego produktu!

Serdecznie Zapraszam